У Березанці відбувся заключний фінал Кубку губернатора «Разом до перемоги» 

374

У вівторок, 6 червня, у Березанці відбувся заключний фінал Кубку губернатора Віталія Кіма «Разом до перемоги», організований Асоціацією футболу Миколаївської області під патронатом начальника Миколаївської обласної військової адміністрації. В цей день за головний трофей змагалися наймолодші команди вікової категорії U-8 (2015-2016 рр.н.).

На заході були присутні селищний голова смт. Березанка Валерій Хомицький, депутатка районної ради Антоніна Погодаєва, помічник народного депутату України Олександра Пасічного Ігор Кликов, заступник голови АФМО Олександр Балакін, голова комітету дитячо-юнацького футболу АФМО Людмила Діброва, член комітету дитячо-юнацького футболу АФМО Микола Нєкрасов. Суддя змагань спеціаліст Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Фішман Євген.

Наймолодші учасники змагань продемонстрували видовищні ігри, сповнені цікавими та емоційними моментами. У результаті протистоянь призові місця розподілились наступним чином:

Вища ліга

1 місце – СДЮСШОР «Миколаїв»-2015;

2 місце – «Сокіл» (Вознесенськ);

3 місце – СК «Юніор» (Новий Буг).

Перша ліга

1 місце – ДЮСШ Арбузинка;

2 місце – «Укр-Нива» (Березанка);

3 місце – СК «Юніор» (Снігурівка).

Усі команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами, а також отримали подарунки від губернатора Віталія Кіма, Гуманітарного штабу при Миколаївській ОВА та Асоціації футболу Миколаївської області.

Голова комітету дитячо-юнацького футболу АФМО Людмила Діброва підвела підсумки довготривалих змагань:

«Ці змагання тривали майже два місяці, до них долучилося більше 70 команд та було охоплено близько 1200 дітей! Це великий показник, як для прифронтової області і, я вважаю, колектив Асоціації футболу Миколаївської області впорався з таким навантаженням.

Хотілося б подякувати кожному, хто долучився до проведення та організації змагань – це клопітка робота і ми впоралися з нею разом! Щира подяка нашим мужнім захисникам і захисницям, завдяки яким діти можуть грати у футбол та радіти життю.

Попереду ще багато роботи: врахувати всі деталі та недоліки, але головне, щоб скоріше закінчилася війна і наші діти жили під мирним небом. Щоб повернулися їх батьки з передової та могли особисто вболівали за них на стадіонах».

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів