У Борисполі пройшла відкрита першість з гирьового спорту

1864

Вперше в м. Бориспіль 21 вересня відбулася відкрита першість з гирьового спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Бориспіль. Змагання організовані Київським обласним осередком  Федерації ГСУ (голова Биков Є. Ю.) та сприяння адміністрації Бориспільської ДЮСШ (директор Шкоруп М. І.).

Спонсором змагань виступив громадський діяч Борисенко Володимир. Серйозну допомогу в проведенні змагань надав Центр спорту та ФЗН Бориспільського району. Половина учасників – це гості з Бориспільського району: Ревнівської ЗОШ, Гнідинської ЗОШ та Кучаківської ЗОШ.

Прийняли участь команди із закладів загальної середньої освіти м. Бориспіль: ЗОШ №1, ЗОШ № 3, ЗОШ № 6, ЗОШ № 8, ліцей «Дизайн –Освіта» та гімназія «Перспектива». Всі вони займаються у ДЮСШ м. Бориспіль на відділеннях вільної боротьби та гирьового спорту. З ними працюють Дьяченко М.М., Перехрест Є.І. та Биков Є.Ю. Більшість спортсменів вперше виступали на змаганнях, але вперта боротьба точилася у всіх вікових та вагових категоріях. З 4 кг гирями впевнено виступили Ісай Дмитро (ЗОШ № 1) та Нестеренко Сергій (ЗОШ № 3) та серед дівчат у ривку яскраву перемогу здобула Волік Таїсія з результатом 200 підйомів. Виконав І юнацький розряд та одержав переконливу перемогу з восьмикілограмовими гирями Корнієнко Іван (ліцей « Дизайн –Освіта) – 225 балів у двоєборстві (поштовх та ривок). З 12 кг гирями чемпіонами стали Гаврильченко Костянтин та Маковецький Максим (гімназія « Перспектива»).

Вітаємо всіх переможців та призерів змагань і бажаємо нових перемог на обласному та Всеукраїнському рівнях.

Київське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів