У Борисполі пройшов чемпіонату України з гирьового спорту 

276

27-28 лютого 2021 року в м. Борисполі Київської області Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Федерацією гирьового спорту України, спільно з Київським обласним відділенням (філією) Комітету проводився чемпіонат України серед студентів з гирьового спорту, за правилами ФГСУ.

Захід був проведений на базі Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи з дотриманням карантинних вимог та вимог техніки безпеки з виду спорту.

Найкращими були студенти Таврійського Державного агротехнічного університету (м.Мелітополь), другими були спортсмени з Івано-Франківського національного медичного університету, бронзовими призерами стала команда з Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

Також гарні результати по показали студенти Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Вітаємо переможців та призерів змагань та зичимо ще більших здобутків у майбутньому!

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів