У Броварах відбулись змагання з лижних гонок, в рамках відкритого чемпіонату Київщини

1634

Збірна команда Рокитнянської ДЮСШ з лижних гонок прийняла участь у відкритому чемпіонаті Київської області з лижних гонок 2019 року серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

Змагання відбулися у м. Бровари 16 лютого 2019 року.

Лижники виборювали чемпіонство у чотирьох вікових групах в спринтерських гонках на дистанціях 1,0 км, 1,6 км та естафетах 4х1,0 км вільним стилем.

До міста змагань прибули збірні команди з міст Києва, Білої Церкви, Броварів, Рокитнянського, Тетіївського, Києво-Святошинського, Броварського районів. Всього понад 140 учасників.

Всі були приємно здивовані якістю лижної траси, коли потрапили до старту. +3 градуси тепла на початку, та +8 наприкінці – не завадили успішному проведенню чемпіонату, а тільки додали градус в запеклій боротьбі за командну першість.

Рокитнянський район зайняв ІІІ м, програвши м. Біла Церква всього 6,5 очок. Успішно виступили в індивідуальних гонках: Катерина Григоренко ІІ місце, Олексій Осадчий ІІІ місце. Проявили свою спортивну майстерність: Ангеліна Григоренко, програвши всього дві секунди більш старшим суперницям зайнявши 4 місце, Анастасія Семенченко 4 місце, Владислав Лампіцький 4 місце, Олександр Челенко 4 місце, Андрій Осадчий 5 місце, Любов Геращенко 5 місце, Ганна Пантюк 5 місце.

Після проведення індивідуальних гонок, відбулися дуже запеклі, з емоціями, які просто зашкалювали, проходили змішані естафети. Зовсім юні лижники передавали свій етап більш дорослим та досвідченим товаришам. Рокитнянська команда у складі Максима Ребрика, Андрія Осадчого, Владислава Лампіцького, Олександра Челенка зайняли ІІІ місце. Тренерський колектив по закінченню змагань привітав Анастасію Семенченко та Олексія Осадчого з виконанням ними І спортивного розряду.