У Чернівцях пройшли змагання з легкої атлетики серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти 

394

Відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на стадіоні «Буковина» проведено обласний етап серед здобувачів професійної  (професійно-технічної) освіти  з легкої атлетики (юнаки, дівчата) в яких взяло участь 12 закладів освіти.

Змагання проходили цікаво і видовищно. Учасники змагань проявили  неабияку наполегливість та майстерність для здобуття перемоги.

За підсумками  змагань серед юнаків перемогла команда Чернівецького професійного машинобудівного ліцею, друге місце посіло Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки, третіми стали Чернівецьке вище комерційне училище ДТЕУ. Серед дівчат перемогу святкувала команда Вищого професійного училища № 3 м. Чернівці, срібло вибороли вихованці професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці, третє – представниці Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.

Переможців та призерів обласних змагань нагороджено дипломами і кубками відповідних ступенів обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та управління  молоді і спорту (військової) адміністрації.  

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів