У Чернівцях проведено змагання з баскетболу 3х3 cеред команд ЗВО (ЗПТО)

786

Відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів   обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2019 рік на спортивній базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки проведено змагання з баскетболу 3х3 (юнаки) серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Учасників привітав начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський та заступник директора з навчально-виробничої роботи училища Галина Писаревська.

Змагання пройшли цікаво і дуже напружено та викликали неабиякий інтерес  серед любителів баскетболу.

У підсумку змагань серед юнаків перемогу святкувала команда Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки (тренер Марчук В.В.). Срібло виборола збірна вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці, третє представники професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці Переможців та призерів змагань нагороджено кубками та грамотами відповідних ступенів Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів