У Чернівцях відбулося засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання

309

У Чернівцях на базі Чернівецького фахового коледжу бізнесу та харчових технологій з метою підвищення фахового рівня фахівців з фізичного виховання відбулося засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.

З привітальним словом перед присутніми виступила директорка коледжу Г.А. Божик, а також провела цікавий курс історії навчального закладу та побажала учасникам гарного настрою та плідної роботи.

Викладач фізичного виховання коледжу Т.В. Пасько, представила учасникам факультативне заняття модуль «Футбол», тема «Передача м’яча зовнішньою стороною стопи та зупинка м’яча підошвою. Ведення м’яча внутрішньою стороною стопи. Розвиток рухових якостей: сили та витривалості».

Примітно, що Тетяна Василівна працює у коледжі в друге, а рівно 19 років назад проводила свою першу відкриту пару, модуль «Баскетбол». Також слід зазначити, що Тетяна у 2014 році отримала стрічку переможниці конкурсу «Міс Спорт Буковина».

Теоретичною складовою засідання стала доповідь на тему «Особливості проведення занять з фізичного виховання в умовах дистанційного навчання», яку підготували викладачі навчального закладу.

На завершення педагоги ділилися досвідом роботи із впровадження інноваційних елементів викладання предмету «Фізична культура» та «Фізичне виховання» для  підвищення ефективності занять у закладах фахової передвищої освіти.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів