У Чернівцях відбулись змагання студенток коледжів з міні-футболу

770

У Чернівцях на міні-футбольному майданчику з штучним покриттям спортивно-оздоровчого підприємства «Буковина» відбулись змагання ХV обласних Спортивних ігор серед студентської молоді закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів з міні-футболу серед дівчат.

Змаганням зібрали безліч вболівальників та активне спортивне товариство, яке на майданчику виявили сильнішого.

Дев’ять команд були розділені на три підгрупи, в кожній з яких було зіграно по три матчі. У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменок. 

В результаті цікавої боротьби на груповому етапі до фінальної частини пробились команди Вашковецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету, Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету та коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

У фінальних іграх у напруженій, однак чесній та повній повазі до суперника боротьбі пальму першості здобули студентки Вашковецького медичного коледжу, сріблі нагороди виборила команда коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, а бронзовими призерами стали спортсменки Новоселицького медичного коледжу БДМУ.

Організаційний комітет змагань визначив кращих у номінаціях:

Кращий воротар – Інна Руснак (коледж ЧНУ);

Кращий захисник – Анжела Лукаш (Вашковецький медколедж);

Кращий нападник – Андріана Софієць (Новоселицький медколедж);

Кращий гравець – Валентина Штодлер (Вашковецький медколедж).

На урочистому нагороджені був присутній начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський К.К. Він привітав команди переможців тв вручив кубки та грамоти обласного відділення.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів