У Чернівцях відбувся європейський тиждень спорту #beactive

74

Європейський тиждень спорту #beactive проведено вперше в Чернівецькому медичному фаховому коледжі під керівництвом керівника фізичного виховання Бамбурака Володимира Борисовича та викладача Тодераша Віталія Дмитровича, а також за участі Національного Олімпійського комітету в Чернівецькій області на чолі з Гешко Іваном – учасником трьох Олімпіад. 

Найпотужнішою рушійною силою усіх процесів, зокрема й фізичної культури та спорту відіграє інклюзивність. На основі якої і було проведено різновиди фізичної активності з використанням різного інвентарю та залученням до спорту студентської молоді задля оздоровлення! 

Fly jumping – вправи на батутах, step aerobic – використання степ-платформи, yogamat – вправи на балансуючій подушці; не тільки стандартні види спорту а і багато іншого чим займаються на парах з студентами в сучасному спорті.  

Усі присутні отримали подарунки та багато цікавої літератури для поповнення в бібліотеку. Радіємо що молодь не стоїть осторонь а активно займається та популяризує спорт в суспільстві.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України   

Коментарі

коментарів