У Чернівцях визначились переможці  змагань з Cool Games

272

Відповідно до календарного плану фізкультурно- оздоровчих і спортивних заходів  обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2021 рік на спортивних базах закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Чернівці з дотриманням всіх протиепідемічних  вимог проведено змагання ІІ етапу серед учнів закладів  професійної (професійно-технічної) освіти спортивного проекту Всеукраїнського спортивно-масового заходу  Cool Games, який започаткований Комітетом з фізичного та спорту Міністерства освіти і науки України і Українською федерацією учнівського спорту. 

Попередні змагання проходили в підгрупах, після попередніх змагань проведені фінальні. Змагання пройшли цікаво і дуже напружено та викликали неабиякий інтерес серед учнівської  молоді. Учасники і учасниці команд взяли  участь у естафетах, під яких їм знадобилась швидкість, витримка, координація як власна, так і командна.

 У підсумку змагань перемогу святкувала команда Чернівецького професійного училища радіоелектроніки(тренер Марчук В.В.).  срібним призером стала команда   професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці, бронзовим команда вищого професійного училища № 24 м. Заставна.

Нагородження переможців і призерів змагань проводили начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти  і науки України Корнелій Жукотинський та заступник директора з навчально-виробничої роботи училища Галина Писаревська.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, кубками та медалями відповідних ступенів Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. 

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів