У Чернівецькій області стартувала шкільна волейбольна ліга

106

Відбувся І тур Чемпіонату Чернівецької області (шкільна волейбольна ліга) серед дівчат та юнаків 2006, 2008 років народження. Змагання відкрив начальник обласного відділення з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський та президент федерації волейболу Чернівецької області Іван Васкан.  

 На відкритті Корнелій Жукотинський зазначив, що шкільна волейбольна ліга – це один з командних видів спорту, який допомагає школярам виховувати почуття відповідальності, вміння працювати в команді, дружити і довіряти оточуючим. Участь у волейбольній лізі поліпшує у школярів такі якості як сміливість, дисциплінованість, уміння швидко і якісно реагувати на зміну ситуації.

 Іван Васкан підкреслив, що основна ціль змагань – це розвиток та  популяризація волейболу серед школярів міста Чернівців та Чернівецької області. Таким чином, це дасть Федерації волейболу Чернівецької області виявити талановиту молодь, щоб у подальшому допомогти їй реалізувати себе й, можливо, піти у великий спорт.  

 У ІІ тур серед юнаків 2006 року народження вийшли команди ДЮСШ №4 м. Чернівців, Сторожинецька ДЮСШ, Романківецька ДЮСШ, Путильська ДЮСШ, Банилівська ЗОШ, Великокучурівський ЗЗСО;

2008 року народження ДЮСШ №4, Романківецька ДЮСШ, Сторожинецька ДЮСШ, Заставнівська ДЮСШ, Великокучурівський ЗЗСО, Банилівський ЗЗСО.   

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів