У Чернівецькій області було проведено засідання методичного об’єднання

1388

 У відповідності до плану роботи Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2018/2019 н. р., з метою підвищення фахового рівня керівників та викладачів фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладах області проведено засідання методичного об’єднання у Кельменецькому професійному ліцеї.

Директор  ліцею Чура Я. Т. ознайомив присутніх з організацією та проведенням навчально–виховної роботи з фізичного виховання, фізкультурно–оздоровчими та спортивними заходами в закладі. Акцентував увагу на роботу адміністрації з метою  покращення спортивної бази навчального закладу та залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом.

В спортивному залі викладачем з фізичного виховання ліцею Варваруком проведено спортивне свято «Рухливі ігри» з учнями групи № 86, 87, 71 за професією: «Тракторист – машиніст (с/г) виробництва. Застосувалися різні види змагальних елементів та естафет.

Учасники засідання обмінялись досвідом організації спортивних свят та методичного забезпечення проведення спортивно-масових заходів.

В роботі методичного об’єднання взяв участь начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський К. К.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів