У Чернівцях відбулась нарада-семінар з вчителями фізичної культури щодо нових форм роботи з учнями ЗЗСО

2078

На виконання доручення наданих головою Чернівецької обласної державної адміністрації за результатами апаратної наради 06.05.2019 обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведено нараду-семінар з вчителями фізичної культури щодо нових форм роботи з учнями закладів загальної середньої освіти.

Працівники обласного віддання надали учасникам наради, щодо проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Cames», ознайомили з програмою та формою проведення.

Вчителі побачили обласні фінальні змагання переможців попередніх змагань. Фінальну четвірку склали команди Сокирянської гімназії, Новоселицької ЗОШ № 3 І-ІІІ ст., опорного закладу Сторожинецькій ліцей та заклад загальної середньої освіти № 33 м. Чернівці. Змагання пройшли цікаво і напружено, емоції були надзвичайні. У змаганнях за чемпіонство зустрілися команди Сокирянської гімназії та опорного закладу Сторожинецького ліцею. Відчайдушна боротьба йшла за перемогу у кожній естафеті. І тільки завдяки перемозі у останній чемпіоном обласних фінальних змагань стали учні опорного закладу Сторожинецького ліцею. Третє місце посіли учні закладу загальної середньої освіти № 33 м. Чернівці, четверте – Новоселицька  ЗОШ № 3 І-ІІІ ст. Всі команди нагороджені грамотами, медалями та кубками обласного відділення.

Голова обласної федерації корфболу (різновид баскетболу) В.Барчук зі своїми учнями і вчителями ЗОШ № 33 м. Чернівці дали майстер-клас щодо нового виду спорту, як навчального модуля, продемонстрували обладнання та інвентар та провели двохсторонню гру.

Викладач факультету фізичної культури та здоров’я людини Ю.Ячнюк з студентами продемонстрував гру у бадмінтон, як навчального модуля з фізичної культури в закладах загальної середньої освіти і також провели двохсторонню гру згідно правил.

На думку  учасників семінару нові форми роботи значного підвищать інтерес учнів до фізичної культури і ведення здорового способу життя.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України       

Коментарі

коментарів