У Чернівцях відбулись змагання з міні-футболу

1048

30 травня 2018 року на стадіоні «Юність» Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведені змагання з міні-футболу серед збірних команд  дитячо-юнацьких спортивних шкіл, присвячених Міжнародному дню захисту дітей.

У змаганнях, якими було охоплено 108 учасників взяли участь 9 збірних команд ДЮСШ. За результатами жеребу команди були розподілені на групи.

Команди  у групах виборювали право потрапити до півфіналу для продовження боротьби за призові місця. Це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї спортивної  школи.

Всі команди запам’яталися цікавою і напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку.

За підсумками фінальної частини перемогу здобула команда Новоселицької ДЮСШ, друге місце посіла команда Кіцманської ДЮСШ, трійку лідерів замкнула команда Путильської ДЮСШ.

Команди-переможців та призерів змагань було нагороджено кубками та дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України