У Дніпрі фінішував Чемпіонат України з боксу серед студентів

1496

В місті Дніпро в спортивному комплексі Українського державного хіміко-технологічного університету за підтримки Голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова протягом 5 днів проходив Чемпіонат України з боксу серед студентів.

Студенти-боксери 34 закладів вищої освіти з Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей та міста Києва виборювали призові міста.

Спортсмени міста Києва у вагових категоріях 49 кг. – Андрій Єфимович, 56 кг. – Михайло Дзязько, 69 кг. – Віктор Петров та 75 кг.- Володимир Мадзюк вибороли 4 золоті медалі.

У боксерів Харківської області Анара Умудова (52 кг.), Владислава Разсолова (60 кг.), Яніса Куриленка (64 кг.) три золоті медалі.

У господарів Чемпіонату 2 золоті медалі. У ваговій категорії 91 кг. перше місце виборов Костянтин Пінчук, Роберт Жмурко посів перше місце у ваговій категорії +91 кг.

У Олександра Погребняка з Полтавської області золота медаль у ваговій категорії 81 кг.

Нагородження переможців та призерів проводили начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников та начальник відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Євгеній Буря.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту

Коментарі

коментарів