У Гусятині з нагоди Дня фізичної культури і спорту грали у футбол

63

За хорошою традицією, напередодні Дня фізичної культури і спорту, що в Україні щорічно відзначається у другу суботу вересня, відбувся матч співдружності з міні-футболу за участю тренерів-викладачів КЗ «ДЮСШ Гусятинської селищної ради» та педагогів закладу загальної середньої освіти смт Гусятин, що на Тернопільщині.

Наставники юного покоління мали чудову нагоду поборотися на полі з рівними суперниками, демонструючи високий спортивний рівень, хорошу фізичну підготовку і справжню спортивну етику, тим самим мотивуючи своїх вихованців більше часу приділяти заняттю спортом і веденню здорового способу життя.

Директор ДЮСШ Ігор Троян привітав учасників заходу з прийдешнім святом, побажавши міцного здоров’я, мирного неба, хороших вихованців, гідної зарплати, спортивного і життєвого довголіття. Також очільник закладу нагородив команду переможців матчу красенем-кубком. 

Присутні висловили слова вдячності ЗСУ та згадали хвилиною мовчання усіх полеглих «янголів спорту», – ідеться на сторінці Гусятинської ДЮСШ у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів