У Ірпінській територіальній громаді відбувся навчально-методичний семінар для вчителів фізичної культури

458

10 лютого 2022 року фахівцями Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з методичним об’єднанням був проведений навчально-методичний семінар з вчителями фізичного виховання Ірпінської та Бучанської територіальних громад на тему: «Впровадження елементів фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» на уроках фізичної культури та під час проведення фізкультурно-оздоровчих заходів в позанавчальний час».

Захід проводився на базі Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права №2.

Під час теоретичної частини семінару приділялася увага особливості проведення фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games» в різних вікових категоріях, специфіці суддівства та застосуванні інвентарю.

В практичній частині вчителі фізичної культури мали змогу взяти участь у різноманітних естафетах, які входять в програму «Cool Games» та взяти участь у суддівстві змагань.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів