У Кам’яномостівській ОТГ Миколаївської області відзначили “Олімпійський день”

1950

Вже стало доброю традицією в закладах освіти Кам’яномостівської сільської ради до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

31 травня на території Кам’яномостівської ОТГ, за підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту Кам’яномостівської сільської ради відбувся «Олімпійський день – 2018», який зібрав всю активну молодь громади, учнів Кам’яномостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кримківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кам’яномостівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Катеринківського НВК.

Під час урочистого відкриття на адресу учасників Олімпійського дня прозвучали вітання від начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Кам’яномостівської сільської ради Н. В. Пташинської.

Після урочистого відкриття його учасники та глядачі разом пробігли по легкоатлетичним доріжкам стадіону.

Учні мали можливість взяти участь в індивідуальних та командних змаганнях: кидок м’яча в горизонтальну ціль з відстані 5м.; біг 30 м та стрибки; стрибки у довжину з місця; естафета 5х70м та перетягування канату.

Після завершення змагань учасників нагороджено грамотами відділу освіти Кам’яномостівської сільської ради. А переможець Кам’яномостівська ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала олімпійський кубок.

Всі учасники Олімпійського дня-2018 отримали безліч позитивних емоцій та заряд бадьорості!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів