У Києві пройшла Конференція Української федерації учнівського спорту

2794

7 грудня у Конгрес-Холі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася звітно-виборча Конференція Української федерації учнівського спорту, під час якої сталося одразу декілька знакових подій.

Так, під час Конференції нагороджено переможців та призерів Всесвітньої літньої Гімназіади, на якій українські спортсмени, виборовши 112 медалей (39 – золотих, 39 – срібних, 34 – бронзових), посіли перше загальнокомандне місце.

– Я дуже задоволений, що Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України дуже серйозно взялися за справу учнівського спорту. Це справа, якою держава, уряд і влада повинні постійно займатися. Це не тільки перемоги у спортивних змаганнях, а й здоров’я покоління, яке вже незабаром входить в доросле життя, а значить радість батьків, вчителів та усієї країни, – зазначив під час урочистого відкриття Конференції віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко.

Президент Міжнародної федерації учнівського спорту Лоран Петринка зазначив, що був вражений настільки якісним та успішним виступом українських спортсменів у Марокко.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, вітаючи з яскравим виступом на Гімназіаді, сказав: «Переконаний, що ви не зупинитесь на цих досягненнях, і далі в вашому житті будуть Універсіади, Юнацькі Олімпійські ігри і дорослі Олімпіади. Але головне, щоб ви виросли здоровими! Займайтесь спортом, досягайте і перемагайте, адже ви – це майбутнє України!» – підсумував міністр.

Заступник міністра освіти і науки України, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба також привітав усіх із яскравим, незабутнім виступом на Літній Гімназіаді і зазначив, що «наші юні спортсмени прославили України на весь світ».

Після привітань від президента Спортивної студентської спілки України, ректора НУФВСУ Євгенія Імаса, народних депутатів України Хвичі Мепарішвілі, Юрія Савчука, Олександра Горбунова, голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадима Стеценка призерів, переможців та їхніх тренерів нагородили Подяками Міністерства освіти і науки України.

Також відзначили Кубками переможців і призерів загального заліку за результатами змагань Командної першості Гімназіади України 2018 року. Переможцями та призерами Гімназіади України згідно загального заліку командної першості Гімназіади України 2018 серед територій за групами стали: І група: 1 місце – Львівська область, 2 – м. Київ, 3 місце – Київська область; ІІ група: 1місце – Івано-Франківська область, 2 – Черкаська область, 3 місце – Вінницька область; ІІІ група – 1 місце – Волинська область, 2 місце – Сумська область, 3 місце – Хмельницька область.

Важливою подією роботи Конференції стало підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Спортивним рухом Олександра Педана «Junior Z», а також нагородження преміями двох найкращих вчителів року з фізичної культури, які активно запроваджують у своїх школах нові види спорту.

У рамках Конференції роботу Української федерації учнівського спорту за 2018 рік оцінили позитивно. Президент УФУС Роман Греба озвучив план на 2019 рік, де пріоритетними подіями для українського шкільного спорту стануть українські Combat Games, участь у Всесвітніх Combat Games, участь у програмі «She runs», «Educational Games» та проведення других всеукраїнських Cool Games.

Прес-служба КФВС МОН України

 

 

Коментарі

коментарів