У Києві розпочався ІІ Київський освітній форум “Нова українська школа: разом до успіху”

2563

23 серпня у святковий для країни день «День Прапора» в університеті імені Бориса Грінченка розпочався ІІ Київський освітній форум для працівників загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва (вчителів-предметників) «Нова українська школа: разом до успіху».

Програмою форуму було передбачено проведення майстер-класів від авторів підручників, експертів, вчителів; виставки, інтерактивні презентації, воркшопи, подіумні дискусії, круглі столи, експертні групи. Родзинкою програми 23 серпня став тренінг від академії патрульної поліції на тему «Жіноча самооборона» та «Надання первинної домедичної допомоги», а також лекція на тему здорового харчування школярів «Культура харчування в школі: змінюємо разом!» від зірки шоу «Майстер шеф» Євгена Клопотенка. Профільні експерти докладно розповідали та демонстрували ази самооборони у різних ситуаціях, превентивні методи безпеки та правила поводження з газовими балончиками. Медики у свою чергу демонстрували усім охочим правила поводження з травмованими особами та розповідали головні правила первинної допомоги в екстрених ситуаціях з підручним устаткуванням при відсутності професіональних медичних працівників.

Освітній форум триватиме до 29 серпня включно, тренінги та різноманітні майстер-класи прийматимуть різні навчальні заклади. Докладніше з програмою форуму бажаючи мають змогу ознайомитися на офіційному сайті Київського університету імені Бориса Грінченка.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів