У Києві відбулась першість міста з шахів секред студентів коледжів та технікумів

1071

13-14 лютого 2019 року на базі Київського державного коледжу туризму та готельного господарства відбулися змагання серед юнацьких та дівочих студентських команд коледжів та технікумів з шахів за першість міста Києва. За головні нагороди між собою змагалися 35 збірних команд і 105 учасників, з яких 18 юнацьких збірних команд – 54 учасника та 17 дівочих збірних команд – 51 учасниця.

За підсумками змагань серед юнаків кращою стала команда Київського коледжу зв’язку. Друге місце посіли студенти Київського електромеханічного коледжу. Третє почесне місце завоювали представники Київського оптико-механічного коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Серед дівчат перше місце посіла команда Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету, друге почесне місце зайняли студенти Київського коледжу інженерії та технологій НАУ, а замкнули трійку призерів представники Київського коледжу легкої промисловості.

Командам-переможцям та призерам були вручені дипломи Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Щиро дякуємо адміністрації та викладачам кафедри фізичного виховання Київського державного  коледжу туризму та готельного господарства за допомогу в організації і проведенні змагань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України