У Києві відбулись змагання з рукопашного бою серед школярів

1928

17 лютого у спортивному столичному манежі центрального спортивного клубу збройних сил України відбулися масштабні змагання серед учнівської молоді – чемпіонат України серед школярів з рукопашного бою.

На урочистому та яскравому відкритті Всеукраїнського учнівського  спортивного форуму начальник управління з ФВС Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Віталій Масло передав слова вітання та натхнення від ініціатора проведення вищезазначених змагань голови Комітету з ФВС МОН України Вадима Стеценка. Юним спортсменам також бажали найвищих результатів та чесної і безкомпромісної боротьби керівники Печерського району міста Києва, Управління державної охорони, Національної гвардії України, Служби безпеки України та інших державних і впливових установ. Розважали 600 учасників (30 команд) з 20 областей України колективи спортивних клубів, які демонстрували свою майстерність у фестивалі з рукопашного бою «Майбутній захисник України».

Усі учасники змагань та фестивалю отримали нагороди і подарунки, а вболівальники море позитивних та незабутніх емоцій від святкової атмосфери. Змагання триватимуть три дні – 17–19 лютого.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів