У Києві відбулись змагання з веслування на човнах “Дракон”

1174

22 вересня на столичній Оболонській набережній відбувся чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед студентів.

У напруженій боротьбі на дистанції 500 метрів у категорії «МІХ» перемогу здобув колектив Національного університету фізичного виховання і спорту України. Друге місце посіла команда Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Третє місце вибороли спортсмени з Національного університету харчових технологій. У цій же категорії але на дистанції 200 метрів кращими стала команда Національного університету харчових технологій, другими – Технічного ліцею Шевченківського району міста Києва, третіми – Національного університету біоресурсів і природокористування України.

У категорії «ОРЕN» на дистанції 500 метрів перше місце здобули спортсмени з НУФВСУ, друге – НМУ ім. О. О. Богомольця, третє – НУБіПУ. На дистанції 200 метрів золото виборола команда НУФВСУ, срібло у НМУ  ім. О. О. Богомольця, бронзові нагороди у команди Київського обласного Вищого професійного училища харчових технологій та ресторанного сервісу.

Усі тріумфатори та призери змагань отримали бажані нагороди та багато позитивних емоцій від змагань та теплої погоди, яка усіляко сприяла спортсменам і глядачам.