У Києві відбулось свято спортивного танцю «Миколаєва зірка-2018»

1878

 22-23 грудня у танцювальній залі «Ровесник», що в парку Перемога Дніпровського району м. Києва, відбулось яскраве спортивне свято – Всеукраїнські кваліфікаційні змагання зі спортивних танців «Миколаєва зірка 2018», організовані як завжди яскраво, весело і професійно Лігою танцю України під керівництвом Владислава Володимировича Пігулевського.

За 2 дні змагань на танцювальний паркет вийшли більше 700 школярів і студентів з 9 областей України та міста Києва віком від 4 до 17 років. Протягом кожного дня учасників змагань та гостей свята на початку кожного з трьох відділень зустрічали Lady Snow, дід Мороз та лісові звірятка, що завітали на свято, показували невеличку музично-танцювальну історію, вітали учасників і вручали дуже смачні подаруночки кожному, створюючи справжній святковий гарний настрій.

Представники Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України передали вітання юним спортсменам, тренерам, батькам і гостям свята від міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та голови Комітету з фізичного виховання та спорту України Вадима Стеценка. Побажали спортсменам успіхів, високих спортивних досягнень і чесної спортивної боротьби. Поздоровили з Новорічними святами, подякували організаторам змагань за створення яскравого свята і казки для всіх присутніх.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів