У Києві відбувся Чемпіонат України зі спортивного танцю

1688

 Цими вихідними Київ був насичений спортивними подіями серед учнівської і студентської молоді. Але наймасовіше і найяскравіше з них відбувалось в спортивному комплексі «Меридіан», де проходив Чемпіонат України зі спортивного танцю серед школярів та студентів.

Більше 600 учасників з 11 областей України та міста Києва віком від 4 до 20 років демонстрували свою майстерність в різноманітних танцях європейської та латиноамериканської програм. Чудовий настрій, святкове оформлення зали, яскраві костюми учасників змагань, багато глядачів, батьків і гостей свята – все це створювало святковий настрій заходу і дозволяло зменшити хвилювання перед виступами наймолодшим учасникам заходу.

Керівництво Ліги танцю України, як завжди, приготувало приємні стартові подарунки для всіх учасників чемпіонату, які були вручені під час урочистого відкриття заходу. Учасників і гостей свята привітав ансамбль барабанщиць Дитячого юнацького центру Дарницького району м. Києва. Перед гостями з привітальним словом виступив начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник, який передав вітання з побажаннями вдалих виступів дітям від голови Комітету Вадима Стеценка та міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Чудові кубки, медалі, дипломи, що підготувала Ліга танцю України, були вручені парам переможців і призерів чемпіонату України зі спортивного танцю в кожній віковій категорії. Крім того, одним з нововведень Чемпіонату є присвоєння спортивних розрядів його учасникам залежно від результатів їх виступів в різних категоріях.

Хочемо висловити слова подяки президенту Ліги танцю України Владиславу Пігулевському за свято подароване всім учасникам і гостям заходу!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів