У Києві відбувся відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед молоді та кадетів

3235

Днями у столиці завершився Відкритий чемпіонат міста Києва з дзюдо серед молоді та кадетів, в якому загалом взяло участь 195 учасників, 107 юнаків та 24 дівчини до 18 років та 44 юнаки і 20 дівчат у віці до 23 років.

Відритий чемпіонат столиці з дзюдо був не тільки першим форумом у новому році, а і відбірковим для участі у чемпіонаті України та Всеукраїнських іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games» 2018-2019 років, які відбуватимуться у місті Києві з 27 лютого по 1 березня у ДП «Спортивний комплекс Атлет» (Палац Спорту). Також у програмі ігор передбачені змагання з карате, боротьби вільної, греко-римської та тхеквандо ВТФ.

Щодо командних результатів Відкритого чемпіонату міста Києва дзюдо, де взяли участь більшість кращих представників міста Києва вищезазначеного виду спорту з дитячо-юнацьких спортивних шкіл і клубів дзюдо: серед кадетів (до 18 років) перше командне місце з доробком у 5 золотих, три срібні та 2 бронзові медалі завоювали представники ДЮСШ «Юний Спартаківець». 2 місце посіли представник центральної школи вищої спортивної майстерності (СК ІППОН – КИЇВ) зі здобутками у 5 золотих, 2 срібні та 5 бронзових медалей. 3 місце вибороли спортсмени ДЮСШ «Артем» (1 золота, 2 срібні та 3 бронзові медалі). Серед молоді (до 23 років) командний п’єдестал пошани виглядав таким чином: 1. ДЮСШ «Юний Спартаківець» ( 7 золотих, 2 срібні, 4 бронзові медалі). 2. Центральна школа вищої спортивної майстерності (СК ІППОН – КИЇВ) – 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзові медалі. 3. ДЮСШ «Артем» (1 золота, 1 срібна та 1 бронзова медаль).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів і бажаємо продемонструвати гарний результат у чемпіонаті України та Всеукраїнських іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games».

Київське міське відділення (філія) Комітету з ФВС МОН України (за інформацією федерації дзюдо міста Києва)