У Києві відзначили меценатів шкільного спорту

1760

 12 та 14 грудня начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник відвідав, подякував та нагородив Подякою за вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту серед школярів депутатів Київради, які сприяли відрядженню збірної команди міста Києва на фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» 2018.

Сергій Бобровник відвідав приймальні депутатів Київради Міщенка Олександра Григоровича та Тесленка Павла Петровича, які відгукнулися на прохання щодо екіпірування спортивною формою збірної команди міста Києва для участі у Всеукраїнському форумі. Сергій Бобровник висловив щирі слова вдячності депутатам від усієї учнівської родини столиці та привітав Павла Петровича з днем народження.

У свою чергу депутати передали вітання столичній команді та побажали нових успіхів на спортивний ниві.

Нагадаємо, що у фіналі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» місто Київ представляла збірна команда Дніпровського району столиці. До складу команди увійшли 22 учня у трьох вікових дивізіонах з п’яти закладів загальної середньої освіти Дніпровського району міста Києва – Ліцей № 208 міста Києва, спеціалізована школа І ступеня № 327 міста Києва з поглибленим вивченням іноземних мов, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 міста Києва, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 234 з поглибленим вивченням економіки і права, Український колеж імені В.О. Сухомлинського № 272 міста Києва.

Шановні Олександре Григоровичу та Павло Петровичу, висловлюємо Вам щирі слова вдячності від школярів та вчителів фізичної культури за сприяння щодо участі команди міста Києва у Всеукраїнських змаганнях«Cool Games», де столичні школярі молодшого дивізіону 2008/2009 р.н. завоювали почесне друге місце серед команд зі всієї України!

Київське міське відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів