У Києві визначились переможці Чемпіонату України з більярдного спорту – “Пул-дев’ятка” серед студентів

1203

14 лютого відбулися змагання Чемпіонату України серед студентів з більярдного спорту – «Пул-дев’ятка (9-ball)», які проходили на базі більярдного клубу Національного університету фізичного виховання та спорту України.

В змаганнях взяли участь 26 спортсменів з чотирьох регіонів України, з них 1 Майстер спорту України міжнародного класу, 4 Майстри спорту України, 6 кандидатів в майстри спорту. З особливим захопленням глядачі та учасники змагань спостерігали за грою чинного чемпіона Європи (U-23) – студента Національного університету фізичного виховання та спорту України Віталія Пацури.

Гра була захопливою та динамічною. Гравці в черговий раз довели, більярд – це не лише красива гра, а й вид спорту, завдяки якому добре розвиваються вміння концентруватися, ретельно і виважено оцінювати ситуацію і робити дуже точні та вивірені рухи, що сприяє гарній координації рухів та емоційній стриманості.

Переможці турніру розподілили призові місця наступним чином: в особистому заліку серед дівчат, перше місце – Жигайлова Любов (Національний університет фізичного виховання і спорту України), друге місце посіла КМС Малахова Юлія (Тернопільський Національний економічний університет), третє розділили між собою Яцюк Богдана (Хмельницький Національний університет) та Соломка Богдана (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури).

Особистий залік серед чоловіків: чемпіоном став Скворцов В’ячеслав (Національний університет фізичного виховання і спорту України), друге місце – Пацура Віталій (Національний університет фізичного виховання і спорту України), третє розділили – Смірнов Юрій (Житомирський державний технологічний університет) та Говтва Данило (Національний авіаційний університет).

В командному заліку як серед жіночих, так і серед чоловічих команд чемпіонами, третій рік поспіль, стали команди Національного Університету фізичного виховання і спорту України, друге місце посіла жіноча команда Тернопільського Національного економічного університету та чоловіча команда Національного авіаційного університету, третє – команда Хмельницького Національного університету серед жінок та команда Житомирського державного технічного університету серед чоловіків.

Вітаємо переможців «Пул-дев’ятка» та з нетерпінням чекаємо на фінальну гру Чемпіонату – «Снукер», адже ця гра має більш суворі і цікаві правила, ніж піраміда або дев’ятка, тож фінал має бути неперевершеним.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів