У Києві визначились переможці першості з баскетболу 3×3 серед школярів

1258

5 та 6 березня у спортивній залі спеціалізованої школи № 173 Солом’янського району столиці відбулися змагання міського етапу чемпіонату України з баскетболу 3×3 серед учнів закладів загальної середньої освіти – Київська шкільна баскетбольна ліга 3×3.

В міських змаганнях брали участь юнаки двох вікових груп, 2004 року народження і молодші та 2001 року народження і молодші. У запеклій боротьбі вирішувалася доля головних нагород змагань – кубків, медалей, грамот та право представляти столицю на Всеукраїнському етапі баскетбольного форуму.

У безкомпромісній боротьбі серед юнаків 2004 року народження і молодше перше місце завоювали учні спеціалізованої школи № 193 з поглибленим вивченням української мови і літератури Подільського району. Друге місце посіли юні баскетболісти з гімназії № 191 імені Павла Тичини Дніпровського району. Третє місце вибороли господарі майданчика – школярі спеціалізованої школи № 173 Солом’янського району.

Серед учнів ЗЗСО 2001 року народження і молодші головні нагороди у яскравій боротьбі виборола команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району. Срібні нагороди отримали вихованці школи І-ІІІ ступенів № 95 Шевченківського району. Бронзові нагороди здобула команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Голосіївського району.

Переможці та призери змагань отримали за свої звитяги заслужені нагороди та баскетбольні м’ячі від спонсорів і меценатів змагань. Усі юнаки отримали чи мало змагальницького досвіду, а глядачі неперевершені позитивні емоції від продемонстрованої школярами гри.

Вітаємо юних спортсменів з жаданими перемогами та бажаємо гідно представити столицю на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться незабаром.

Висловлюємо слова подяки організаторам змагань – президенту Київської шкільної баскетбольної ліги Дмитру Базелевському за бездоганне проведення масштабного баскетбольного дійства. Також КМВ КФВС МОН України вдячне директору ЗЗСО № 173 Людмилі Мазаєвій за гостинність і розвиток освітянського спорту у місті Києві.