У Києві визначились володарі перехідного кубку Відкритого турніру з міні-футболу серед дівчат

1174
7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, юні футболістки Подільського району м. Києва визначили найсильніші команди Відкритого турніру з міні-футболу серед дівчат, який був проведений за підтримки депутата Київради Юрія Володимировича Крикунова.
 У спортивній залі спеціалізованої школи №271 з поглибленим вивченням інформаційних технологій дівчата зіграли фінальні ігри за головні нагороди і перехідний кубок чемпіонів від Юрій Крикунов.
 За результатами фінальних ігор бронзовими призерами змагань стала команда-господарів турніру ЗЗСО N 271, срібними призерами змагань стала команда ЗЗСО N 17, а першими чемпіонами і володарями перехідного Кубку чемпіонів стала команда ЗЗСО N 2 імені Д. Карбишева. Всі заклади загальної середньої освіти представляли Подільський район. Їх урочисто нагородили дипломами, медалями та вручили кубок переможцям.
 Переможці, призери і всі команди учасниці турніру отримали солодкі сюрпризи і фрукти від організаторів змагань – голови РМО вчителів фізичної культури Подільського району м. Києва Владимир Волошин та Депутат Київради Юрій Крикунов. Виборчий округ 78.
 Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України висловлює слова подяки організаторам та директору школи N 271 Людмилі Михайлівні Шевченко за виявлену ініціативу, організацію і проведення змагань,  небайдужість до організації дозвілля школярів, залучення їх до рухової активності, занять спортом і ведення здорового способу життя!
 Всіх жінок вітаємо зі святом! Бажаємо весняного настрою, чарівних посмішок, щастя, здоров’я, любові і гармонії у серці!