У Києві відбувся семінар-тренінг з чирлідінгу для фахівців закладів вищої освіти

1410

12 березня в спортивному комплексі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбувся тренінг-семінар з чирлідингу та руху груп підтримки для фахівців закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації столиці на тему «Чирлідинг у процесі фізичного виховання студентської молоді. Методика підготовки студентських команд і груп підтримки». Тренінг був організований і проведений за ініціативи Федерації чирлідингу і чирспорту України та за організаційної підтримки Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Презентував програму тренінгу кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, професор кафедри фізичного виховання Міжрегіональної академії управління персоналом, президент Федерації чирлідингу та чирспорту України, член Президії Європейської асоціації чирлідингу (ЕСА) Андрій Анатолійович Боляк та суддя міжнародної категорії Олександра Боляк.

Популярність чирлідингу та руху груп підтримки студентських команд в м. Києві останніми роками помітно зросла і значно підвищилась кількість студентських колективів, що поступово розвиваються і постійно підвищують свою майстерність. Про цей факт свідчить і кількість зацікавлених осіб, які були присутні на поточному семінарі. Це представники дев’яти закладів вищої освіти міста Києва:

  • Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;
  • Національного авіаційного університету;
  • Київського національного університету будівництва і архітектури;
  • Національного університету харчових технологій;
  • Національного університету біоресурсів і природокористування України;
  • Київського національного торговельно-економічного університету;
  • Механіко-технологічного коледжу;
  • Київського медичного коледжу імені П.І. Гаврося;
  • Київського міського медичного коледжу.

Учасники тренінгу мали змогу не тільки отримати знання і методичні рекомендації щодо навчання базовим рухам в чирлідингу і чирденсі, складання змагальних програм спортивних команд та студентських груп підтримки, а й отримали практичний досвід побудови побудови стантів і пірамід, використання акробатичних елементів в чирлідингу.

Загалом тренінг відбувся у конструктивному, плідному та ефективному руслі.

Висловлюємо слова подяки представникам Федерації чирлідингу та чирспорту України за цікавий та інформативний тренінг-семінар, а також керівництву  НПУ Драгоманова за надану можливість проведення тренінгу на базі спорткомплексу НПУ Драгоманова.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН

Коментарі

коментарів