У Київській області відбулось проведення всеукраїнського заходу “Олімпійський день”

1849

З метою розвитку олімпійського руху в області, популяризації здорового способу життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму 02 червня 2018 року у м. Бучі пройшов обласний спортивний захід «Олімпійський день».

Захід проводили Київське обласне відділення Національного Олімпійського комітету, за сприяння управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, міської ради м. Бучі.

У заході приймали участь делегації всіх міст обласного підпорядкування та районів Київщини, до складу яких увійшли вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та закладів системи освіти, а також знані олімпійські спортсмени, ветерани спорту, почесні гості, представники ЗМІ.

В рамках проведення “Олімпійського дня” відбулися змагання та показові виступи юних спортсменів з різних видів спорту, легкоатлетичний пробіг, різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, святкові концерти та спортивно-масові заходи, які спрямовані на популяризацію здорового способу життя та поширення ідей олімпізму.

Також, під час проведення “Олімпійського дня” у Київській області, був проведений олімпійський лекторій для батьків дітей дошкільного віку, за участі педагогічного колективу дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 5 “Капітошка” Бучанської міської ради, який у 2013/2014 навчальному році став переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах. З привітальним словом до учасників олімпійського лекторію звернувся Анатолій Ільченко, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. У ході лекторію інструкторами закладу дошкільної освіти було надано методичні рекомендації щодо проведення фізкультурно-оздоровчих занять із дошкільнятами, батьки дошкільнят мали змогу поспілкуватися з відомими спортсменами.

Київське обласне відділення (філія) Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів