У Кропивницькому завершилася літня Універсіада України з художньої гімнастики

1399

У залі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 9 квітня визначилися переможниці XVI літньої Універсіади України з художньої гімнастики.

Позмагатися до Кропивницького завітали 37 грацій із семи вищих навчальних закладів України. Медалі розігрувалися в особистому та командному заліках.

В особистому багатоборстві перше та друге місця посіли студентки НУФВСУ Анастасія Валентірова та Ольга Шевцова, бронза дісталася Вікторій Чалій з ЦДПУ ім. В. Винниченка.

У фіналі групових вправ у дисципліні «5 м’ячів» найкраще виступила команда Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Другими були господарки змагань з ЦДПУ ім. В. Винниченка. А трійку призерів замкнули спортсменки НУФВСУ. У дисципліні «3 обручі+2пари булав» місця розподілилися наступним чином: 1 місце – НУФВСУ, 2 місце – Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 3 місце закріпилося за граціями з ЦДПУ ім. В. Винниченка.

У загальнокомандному заліку кропивницькі грації стали другими, поступившись студенткам Київського національного університету фізичного виховання і спорту України. Третє місце посіли гімнастки Чернівецького національного університету ім. Федьковича.

У груповому багатоборстві рівним не було гімнасткам ЦДПУ ім. В. Винниченка, другу сходинку вибороли студентки НУ «ЧК» ім. Тараса Шевченка, а на третій щабель п’єдесталу пошани піднялися представниці ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Таким чином, за результатами усіх виступів у загальнокомандному заліку закладів вищої освіти найбільше балів набрали студентки НУФВСУ – 969 балів, з невеликим відставанням на другому місці розташувалися грації з ЦДПУ ім. В. Винниченка – 939,5 балів. Третіми стала команда ЧНУ ім. Ю. Федьковича – 826 балів.