У Києві до Міжнародного дня людей з інвалідністю відбувся Турнір з безконтактного регбі

593

3 грудня до Міжнародного дня людей з інвалідністю відбувся Турнір з регбі за участі юнацьких команд з вадами слуху Київського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»,

жіночої збірної команди регбійного клубу «Авіатор» та команди Антарес ДЮСШ «Авіатор».

Не дивлячись на холодну погоду, діти грали завзято і емоційно, і визначити переможця вдалося лише за кількістю здійснених спроб, так як кількість набраних очок під час ігор турніру була у команд однаковою.

Перемогу в турнірі вибороли дівчата, а команди «Інваспорт 1» і «Інваспорт 2» стали срібними і бронзовими призерами.

Турнір з безконтактного регбі «Різдвяні зустрічі з регбі» відбувся вперше за ініціативи президента Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні Леоніда ДЕЙНЕКО, за підтримки посольства Франції в Україні та участі радника з питань співробітництва Шарля МЕТЬЮ, Київської міської федерації регбі та Клубу спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю.

Привітати ж і підтримати юних спортсменів завітали начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій БОБРОВНИК, президент Київської міської федерації регбі Максим БОБОВИК, начальник Київського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Марія ВІНИЧЕНКО, директор Інституту соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», доктор педагогічних наук Сослан АДИРХАЄВ, який, крім іншого, запросив юних спортсменів в подальшому до вступу до Університету «Україна», де запроваджене на даний момент як інтегроване так і інклюзивне навчання. Особливо тепло привітав учасників заходу і побажав їм захисту Святого Миколая Благочинний Лівого берега Православної церкви України протоієрей, військовий капелан, учасник бойових дій Павло ОСНОВЕНКО.

Почесні гості турніру урочисто провели нагородження команд-учасниць медалями і пам‘ятними кубками, а кращі гравці турніру були також нагородженні цінними подарунками. Крім того, від організаторів турніру всі запрошені гості були нагородженні пам‘ятними медалями і подарунками на згадку про перші «Різдвяні зустрічі з регбі».

А наприкінці, всіх учасників чекала гаряча смачна і запашна юшка від колективу Клубу спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю, який і приймав ці змагання.

Дякуємо за запрошення і бажаємо учасникам турніру завжди зберігати цю стійкість, бажання до перемоги і дружній азарт продемонстровані під час турніру!

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів