У Києві пройшли півфінальні ігри з волейболу серед дівочих команд ЗПО (ЗПТО)

1291

12 листопада завершилися півфінальні ігри змагань з волейболу серед дівчат в програмі Спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

Перший півфінал приймав на своєму спортивному майданчику ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», де виборювали місце у фіналі команди господарів, Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну (№29), ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» (№38) та ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» (№21).

Господарем другого півфіналу був Київський професійний енергетичний ліцей (№28), який змагався з командами Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу (№34), Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва (№46) та ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій поліграфії та дизайну м. Києва» (№6).

В запеклій боротьбі місця в фінальних сутичках вибороли команди ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну (№29), Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу (№34), ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій поліграфії та дизайну м. Києва» (№6).

І вже завтра, 14 листопада, стануть відомі переможці змагань з волейболу серед дівчат в програмі Спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

Щирі слова подяки приймаючим сторонам: ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» і Київському професійному енергетичному ліцею (№28), в особливості керівникам фізичного виховання Любові Михайлівні Юхименко (№43) та Олександру Андрійовичу Андросюку (№28).

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів