У Києві розпочались зональні змагання Універсіади України з баскетболу

416

12 травня в місті Києві розпочались зональні змагання Універсіади України з баскетболу серед чоловічих студентських команд. Зональні змагання тривають також у Львові і Івано-Франківську.

На базі КДЮСШ «Пуща-Водиця», де проходять зональні змагання, цими днями розпочали боротьбу за вихід до фіналу 9 команд, з трьох регіонів України: м. Києва, Сумської і Хмельницької областей. Команди розділені на 3 підгрупи по 3 команди в кожній, де вони змагаються за коловою системою. Переможці кожної підгрупи гарантовано потраплять до фінальної частини змагань та ще 3 команди будуть відібрані за найкращими показниками серед команд усіх п’яти підгруп, що посядуть другі місця, були зіграні перші ігри серед команд кожної з підгруп.

В підгрупі 1 змагаються команди Сумської області (Сумський державний університет), збірна м. Києва (представлена основним складом Національного університету фізичного виховання і спорту України, а також студентами Національного авіаційного університету) та НУБІП України (Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ).

В підгрупі 2 за перемогу змагаються команди КНУБА (Київського національного університету будівництва і архітектури), НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та збірна команда Хмельницької області (представлена студентами Хмельницького національного університету, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова).

В підгрупі 3 змагаються команди, що представляють місто Київ, це збірні команди ДТЕУ (Державний торговельно-економічний університет), ДУТ (Державний університет телекомунікацій) та НМУ Богомольця (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця).

Свої перші перемоги першого ігрового дня вже одержали команди ДТЕУ в грі з командою НМУ Богомольця 97:51;

НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» в грі з командою КНУБА 90:31;

СумДУ в грі з командою НУФВСУ 103:67.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів