У Києві розпочався Чемпіонат україни з більярдного спорту серед студентів

648

14 лютого 2022 року в столиці розпочався чемпіонат України серед студентів з більярдного спорту, який триватиме до 18 лютого. Змагатися студенти будуть у трьох програмах – 14-16 лютого «Вільна піраміда» в більярдному клубі «Авіатор» (Національний авіаційний університет), 16-17 лютого «Пул-дев’ятка (9-ball)» в більярдному клубі Національного університету фізичного виховання і спорту України та 17-18 лютого «Снукер» в більярдному клубі «Лідер».

Саме 14 лютого, 19 років тому, був заснований більярдний клуб «Авіатор», який сьогодні гостинно приймав змагання в програмі «Вільна піраміда», де свою майстерність демонстрували студенти та студентки з різних куточків України.

Всього у чемпіонаті беруть участь 34 студента з Дніпропетровської, Тернопільської, Львівської, Полтавської, Хмельницької, Івано-Франківської, Київської областей та міста Києва.

Київ представляють студенти шести столичних вишів: Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ), Національного авіаційного університету (НАУ), Національної академії внутрішніх справ (НАВС), Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України), Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ ім. Т. Шевченка) та Національного транспортного університету (НТУ).

Оголосив про відкриття цьогорічного чемпіонату заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки – Артамонов Володимир Олександрович. Також на урочисте відкриття чемпіонату завітали почесні гості: начальник Київського міського відділення КФВС МОН – Бобровник Сергій Ілліч, завідувач кафедри фізичної культури та спортивної підготовки НАУ, кандидат наук з фізичної культури і спорту, доцент – Вржесневський Іван Іванович, керівник відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України в місті Києві – Нагорна Вікторія Олегівна, президент Федерації більярдного спорту України в м. Києві – Дроботун Григорій Іванович та директор більярдного клубу «Авіатор» – Шаповалов Вадим Вадимович. Всі гості привітали студентів та побажали їм вдалих виступів та гарних перемог.

З нетерпінням очікуємо перших результатів цьогорічного чемпіонату з більярдного спорту.

Щирі слова подяки за організацію змагань на високому рівні всім причетним, зокрема – Вржесневському Івану Івановичу та Шаповалову Вадиму Вадимовичу, суддям чемпіонату – Безносюку Олександру Олексійовичу, професору, директору Федерації спортивного більярду України з розвитку більярдного спорту у вищих навчальних закладах України, головний суддя чемпіонату, суддя МК та Добровольському Петру Павловичу, суддя І категорії і Іванченку Ігорю Сергійовичу, суддя І категорії.

А також вітання з Днем народження більярдного клубу «Авіатор»!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів