У Києві стартував міський етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів Cool Games

233

20 грудня розпочався міський етап V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць Cool Games серед закладів загальної середньої освіти міста Києва.

Захід проводить Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за підтримки Департаменту освіти і науки КМДА, Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, Київського міського відділення НОК України та НВК «Домінанта». Саме на базі цього закладу освіти проводяться змагання всіх трьох вікових дивізіонів.

Сьогодні відбулись змагання команд першого та третього вікового дивізіонів.

Урочисте відкриття змагань розпочалось з подяки нашим захисникам, які мужньо боронять незалежність та суверенність України в умовах жорстокої агресії рф та вшануванням хвилиною мовчання пам’яті воїнів, які загинули унаслідок збройної агресії рф проти України, віддавши життя за нову, відроджену та незалежну Україну.

Привітати команди та побажати вдалих виступів, чіткого виконання естафет та впевнених перемог на захід завітали почесні гості.  Головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради КМДА – Сергій Мельник передав учасникам вітання від директорки Департаменту Олени Фіданян і побажав успіху всім учасникам. Проголосили старт міського етапу «Cool Games» – Сергій Бобровник – начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Світлана Уфімцева – директор НВК «Домінанта», що активно співпрацює з КФВС МОН у напрямку розвитку і популяризації учнівського спорту, а також команди НВК «Домінанта» вже неодноразово ставали переможцями та призерами різних етапів «Cool Games».

Перед початком естафет вихованці «Домінанти» провели для учасників та всіх присутніх патріотичний флешмоб і запальну руханку, яка зарядила бадьорістю та енергією юних учасників для подолання естафетних перешкод.

Не дивлячись на скрутну ситуацію в країні, команди змогли підготуватися до естафет та гідно демонстрували свої спритність, кмітливість та жагу до перемоги. В залі панувала неймовірна атмосфера – емоції, підтримка один одного, дух суперництва, радість та сміх.

А за підсумками цих динамічних та активних естафет квитки до гранд-фіналу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць Cool Games отримали команди-переможниці в кожному з вікових дивізіонів. Призові ж місця в дивізіонах розподілилися наступним чином:

І віковий дивізіон: І місце – спеціалізована школа І ступеня №327 Дніпровського району м.Києва, ІІ місце – НВК «Домінанта» , ІІІ місце – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Дніпровського району м.Києва;

ІІІ віковий дивізіон: І місце – НВК «Домінанта» Дніпровського району м.Києва , ІІ місце – НВК 143 Оболонського району м.Києва , ІІІ місце – школа І-ІІІ ступенів №160 Дарницького району м.Києва.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та кубками Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Щиро вітаємо переможців, призерів та їх вчителів фізичної культури з успішними виступами та бажаємо гідних виступів на Всеукраїнському гранд-фіналі.

З нетерпінням очікуємо завтрашнього дня, де змагатимуться команди середнього дивізіону і визначення повного складу команд всіх трьох вікових дивізіонів, що представлятимуть столицю у гранд-фіналі V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць Cool Games!

Дякуємо Захисникам, що боронять Україну, завдяки їм наші діти мають захопливі змагання. Слава Україні! Слава Героям!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів