У Києві, в рамках Універсіади, пройшли змагання з дзюдо серед студентів

1943

24 березня у легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбулись змагання XIV літньої Універсіади Києва з дзюдо.

Участь у змаганнях, а також боротьбі за путівки до участі у змаганнях Універсіади України, що вже в другій половині квітня відбудеться у Харкові, взяла рекордна кількість учасників – 72 студенти з 11 закладів вищої освіти столиці.

Проведення цих змагань стало можливим завдяки допомозі і створення умов для проведення студентських змагань з боку Федерації дзюдо Києва, тому хочемо висловити слова щирої подяки виконавчому директору Федерації Ігорю Охобі та головному секретарю змагань Наталії Редкіній!

Змагання проводились особисто-командні. За результатами медального заліку першою стала команда НПУ ім. Драгоманова, на другому місці команда НТУУ КПІ, якій не вистачило 1 золотої медалі, третіми стала команда Національної академії внутрішніх справ.

Найбільшу кількість, по 20 учасників, на татамі представили студенти Національного авіаційного університету і НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». Але до загальнокомандного заліку зараховувались лише по 5 кращих результатів команди серед чоловіків і жінок. Тож в загальному заліку серед закладів вищої освіти за сумою набраних учасниками команди очок став НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», ІІ місце у команди Національного авіаційного університету і ІІІ місце зберегла за собою команда НАВС.

Вітаємо переможців і призерів змагань!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів