У Києві відбулась Zoom-конференція щодо підготоки до III Всейкраїнського фіналу “Сool Games”

364

21 квітня Київським міськім відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено Zoom-конференцію з представниками учнівських команд м. Києва щодо підготовки і участі команд столиці у змаганнях III Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games», проведення якого заплановано з 26 по 29 травня 2021 року в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (Пуща-Водиця). 

Всеукраїнський фінал Cool Games з кожним роком набирає все більшу популярність серед учнівської молоді України і відбудеться вже третій рік поспіль. Цьогоріч він буде присвячений святкуванню 30-річчя незалежності України.

На нараді представників команд було обговорено основні моменти з підготовки команд до участі у всеукраїнському фіналі, привернуто увагу представників до необхідності вчасно подати інформацію до Київського міського відділення КФВС МОН для реєстрації юних спортсменів – учасників заходу. Наближається час фінального тренування, де остаточно визначяться лідери – команди шкіл, що представлять Київ на всеукраїнському фіналі. А поки діти відпрацьовують основні елементи естафет вдома, тренуються з батьками у передачі естафетного м’яча і чекають на можливість продемонструвати свої напрацювання вже в рідних командах.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів