У Києві відбулася нарада з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту

1273

Сьогодні, 30 серпня 2019 року в м. Києві у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася нарада з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, який відзначається щорічно у другу суботу вересня. 

На нараді розглядалися такі питання, як: підсумки роботи області щодо розвитку фізичного виховання та спорту, розбудови спортивної інфраструктури, відзначення кращих спортсменів та їх тренерів стипендіями Київської обласної державної адміністрації, а також щодо підготовки та проведення свята до Дня фізичної культури і спорту в області та на місцях.

У роботі наради брали участь начальник управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ільченко, керівники та фахівці структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту районів, міст та об’єднаних територіальних громад, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інших спортивних організацій та закладів області.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів