У Києві відбулись змагання Чемпіонату України серед учнів з рукопашного бою

463

19-21 лютого в м. Києві проходять змагання Чемпіонату України серед учнів з рукопашного бою. Їх приймає Олімпійський фаховий коледж ім. Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України.  Змагання відбуваються за ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнської федерації рукопашного бою та за підтримки Управління Державної охорони України. В змаганнях беруть участь 630 юнаків і дівчат – учні закладів загальної середньої освіти, які представляють 20 регіонів України.

20 лютого відбулось урочисте відкриття Чемпіонату і одночасно Всеукраїнського військово-патріотичного фестивалю серед учнів «Майбутній захисник Вітчизни», на якому команди з різних областей України продемонстрували свої вміння і  спортивні навички в показових виступах.

Привітати учнівську молодь, підтримати і побажати успішних поєдинків на Чемпіонаті України завітали заступник міністра освіти і науки України Артур Селецький, керівник Управління Державної охорони Сергій Рудь, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Юрій Радченко, почесний президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою генерал-лейтенант Василь Крутов.

Під час урочистого відкриття змагань Сергій Рудь вручив спеціальну Відзнаку управління Державної охорони України голові Комітету з фізичного виховання та спорту Вадиму Стеценку. В свою чергу грамотами Комітету з ФВС МОН були нагороджені тренери-викладачі дитячо-юнацьких спортивних шкіл та вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти за поданням Федерації рукопашного бою України за вагомий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту, пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді.

Змагання серед учнів проходять у різних вагових та вікових категоріях у розділах:

легкий контакт (учні та учениці) та дозований контакт (учні). Змагання особисто-командні. Всі призери і переможці змагань у різних вагових категоріях отримують дипломи і медалі Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. А переможці командної першості визначились за підсумками виступів своїх учасників.

В загальнокомандному заліку перемогу отримала команда Київської області, на другому місці команда м.Кривий Ріг (Дніпропетровська област), а третє місце посіла команда Вінницької області.

Вітаємо всіх призерів і переможців змагань! Бажаємо подальшого зросту і спортивних досягнень, успіхів у навчанні! Дякуємо всім організаторам змагань за чудове свято спорту і емоцій!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів