У Києві відбулись змагання з боксу «Відкритий ринг»

346

23 липня 2022 року в спортивному комплексі Київського національного університету будівництва і архітектури відбулись змагання «Відкритий ринг», в якому взяли участь спортсмени 2006-2007, 2008-2009 та 2010-2011 років народження. Всього участь у змаганнях взяли близько 60 спортсменів з Луганської, Запорізької, Черкаської, Житомирської, Київської областей та міста Києва. Ці змагання проводять кожні два тижні і вони мають на меті виявлення ступеня закріплення бойових навичок, умінь на етапі формування індивідуальної манери ведення бою та відбір перспективних спортсменів.

Організаторами змагань виступили спортивний боксерський клуб КНУБА на чолі з Олексієм Трофимовим та Київська міська організація Федерації боксу України на чолі з її президентом Олександром Негодою.

Серед гостей заходу були присутні представник Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов та представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, голова Всеукраїнської профспілки спортсменів, працівників сфер фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Сергій Бизов та голова Профспілки працівників фізичної культури та спорту у м. Києві Ігор Ажеганов.

На змаганнях були присутні відомі спортсмени та тренери. Мали приємну бесіду зі старшим тренером спортивного боксерського клубу КНУБА, чемпіоном світу в професійному боксі Олексієм Трофімовим. Цей клуб організовано спільно з Київською міською організацією Федерації боксу України. В ньому мають змогу займатися боксом учнівська та студентська молодь. Пан Олексій розповів, що головною метою клубу є залучення молоді до занять спортом, підготовка та тренування спортсменів та початківців, розвиток особистості, її внутрішнього стрижня – впевненості в собі, мотивації, цілеспрямованості, витривалості, сили волі, терпіння. Крім того, бокс є одним з військово-спортивних видів спорту. Користуючись можливістю, Олексій Трофімов запрошує всіх бажаючих серед учнів та студентів до занять у клубі. Адже бокс є одним із видів спорту, який приносить багато користі для здоров’я як фізичного, так і психічного. Тренуючись на рингу або з боксерськими грушами, боксери працюють над усіма своїми групами м’язів, одночасно покращуючи рівновагу, спритність та увагу. Також для учнів клубу є подальша можливість вступу та навчання у Київському національному університеті будівництва і архітектури, обравши будь який факультет, в тому числі і на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт». Тож двері клубу відкриті для бажаючих.

Щиро вдячні всім, хто в такий непростий час для України, докладають зусилля для проведення різноманітних спортивних заходів та залучення молоді до занять спортом.

В свою чергу хочемо привітати Олександра Негоду з обранням на посаду президента Київської міської організації Федерації боксу України та бажаємо йому невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях!

Дякуємо за запрошення на змагання ректору Київського національного університету будівництва і архітектури, доктору економічних наук, професору, Заслуженому працівнику освіти України, Лауреату державних премій України в галузі науки і техніки, майстру спорту, президенту Спортивної студентської спілки м. Києва Кулікову Петру Мусійовичу та завідувачу кафедри фізичного виховання й спорту КНУБА, Заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України, доктору психологічних наук, професору Шамичу Олександру Миколайовичу.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів