У Києві відбулись змагання з перетягування канату серед студентських команд

213

7 квітня Державний торговельно-економічний університет приймав Чемпіонат України з перетягування канату серед дорослих, участь в якому взяли участь і студентські команди закладів освіти м.Києва. Результати виступів студентських команд зараховувались в залік ХІХ Універсіади Києва 2023-2024 навчального року.

В змаганнях участь брали 6 чоловічих і 4 жіночих студентських команди ЗВО Києва, що представляли 7 вишів столиці: ДТЕУ, НАУ, НУБіП України, КІНГУ, КНУБА, ДУІКТ і НУФВСУ. Урочисто відкрив змагання президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Кіба. З словами підтримки до учасників змагань звернулись Вячеслав Гамов – завідувач кафедри фізичної культури і спорту ДТЕУ та Сергій Кваша – проректор з науково-педагогічної роботи НУБіП України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів та цивільних громадян України, шо загинули внаслідок збройної агресії рф.

Під час урочистого відкриття змагань учасників і гостей заходу яскравими і творчими виступами привітали ансамбль «Зернятко» і дівчата групи черліденгу ДТЕУ.

Змагання тривали впродовж дня і на доріжках тривала завзята боротьба. Чоловічі команди складалися з 8 учасників і змагалися у ваговій категорії 720 кг, а жіночі – з 6 учасниць у ваговій категорії 390 кг. За результатами змагань серед студентських команд золотий дубль вибороли команди господарів майданчику – Державного торговельно-економічного університету. Срібними призерами у чоловіків стала команда Національного університету біоресурсів і природокористування України, а у жінок – Національний авіаційний університет. Подвійні бронзові нагороди у команд Київського національного університету будівництва і архітектури!

Щирі вітання переможцям і призерам змагань! Подяка Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату за надану можливість проведення змагань і визначення місць між студентськими командами в рамках змагань Чемпіонату України.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів