У Києві відбувся 3-й тур чемпіонату України з волейболу “Дитяча ліга”

1733

З 29 лютого по 2 березня на базі спорткомплексу Київського спортивного ліцею-інтернату Федерація волейболу України провела ігри ІІІ туру чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2004 р.н. і молодших, присвяченого 100-річчю від дня народження заслуженого майстра спорту СРСР Піменова Михайла Павловича, колишнього завідувача кафедрою Київського державного інституту фізичної культури (сьогодні Національний університет фізичного виховання і спорту України).

В змаганнях взяли участь дев’ять команд з семи регіонів України: Львівської, Житомирської, Тернопільської, Чернігівської, Чернівецької, Хмельницької, Київської областей та міста Києва. 

І вже сьогодні, 2 березня, відбулись урочисті збори спортивного активу Києва, де були підведені підсумки ІІІ туру чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу. В урочистій церемонії нагородження взяли участь дружина видатного спортсмена і його учні та начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Сергій Ілліч Бобровник, який привітав переможців та побажав успіхів в майбутніх іграх.

Бронзовими призерами стала збірна команда Білої Церкви (Київська обл.), срібло виборола команда господарів – Київського спортивного ліцею-інтернату, а золотими призерами стала команда Тернопільської області – ДЮСШ №1.

Висловлюємо слова подяки президенту Федерації волейболу України – Михайлу Григоровичу Мельнику за запрошення на змагання, які були проведені під знаком вшанування заслуг видатної особистості, чемпіона світу та Європи, знаменитого тренера і науковця.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів