У Києві відбувся Чемпіонат України з перетягування канату серед студентів

1350

7-8 березня легкоатлетичний манеж Київської міської школи вищої спортивної майстерності приймав змагання чемпіонату України з перетягування канату серед студентських команд у приміщенні, організований Федерацією найсильніших людей України і перетягування канату та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Участь в змаганнях взяли 5 чоловічих і 6 жіночих студентських колективів з Житомирської (Житомирський військовий інститут), Вінницької (Донецький Національний університет імені Василя Стуса), Чернігівської (Ніжинський агротехнічний інститут НУБіП України) областей України та м. Києва. Найбільш потужно була представлена столиця: участь в змаганнях від м. Києва взяли 3 жіночих (КНТЕУ, НАУ, НУФВСУ) і 5 чоловічих (КНТЕУ 1,2, НУФВСУ, НАУ, НаСБУ) команд.

Під час урочистого відкриття змагань з вітальними словами до учасників звернулись президент Федерації Володимир Кіба та представник спонсора турніру – ТМ «Міленіум». Яскравими виступами привітали учасників молодіжна студія Національного академічного танцювального ансамблю імені Павла Вірського та виступ групи «Козацькі забави», під керівництвом президента Федерації гирьового спорту України, Заслуженого тренера України, рекордсмена Книги рекордів України і Книги рекордів Гіннесса Юрія Щербини.

За результатами змагань місця серед команд-учасниць у жінок розподілились наступним чином. Беззаперечним лідером стала команда Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ), срібними призерами Чемпіонату стали студентки Житомирського військового інституту, а бронзові нагороди у команди столичного Національного авіаційного університету (НАУ).

Серед чоловічих команд також не було рівних командам КНТЕУ, які вибороли золото і срібло Чемпіонату, бронзові нагороди впевнено вибороли студенти НАУ, які впевнено з кожним роком покращували свій результат.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України щиро вітає призерів та переможців змагань та висловлює щирі слова подяки тренерам і представникам команд за підготовку студентських збірних команд до участі у чемпіонаті України та спільний розвиток студентського спорту столиці!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів