У Києві відбувся міський чемпіонат з тхеквондо ВТФ

1381

23 лютого на базі середньої загальноосвітньої школи № 253 Святошинського району м. Києва відбувся чемпіонат міста Києва з тхеквондо ВТФ у розділі «Пумсе», організатором якого виступив відокремлений підрозділ ГО «Федерація тхеквондо України (ВТФ)» у м. Києві. В змаганнях взяли участь 111 юнаків і дорослих з 5 спортивних шкіл та клубів столиці.

На урочистій частині відкриття були присутні почесні гості, серед яких Брунс Валерій – головний тренер юніорської збірної команди м. Києва, Медвідь Єгор – майстер спорту з тхеквондо ВТФ, багаторазовий чемпіон України, тренер збірної Києва з пумсе та Сергій Бобровник – начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, який привітав спортсменів та всіх присутніх з початком змагань і побажав успіхів, а також передав вітання від голови КФВС МОН Вадима Стеценка.

Також на чемпіонаті були підведені підсумки виступів спортсменів за 2019 рік та відзначені нагородами кращий спортсмен та кращий тренер 2019 року.

Одночасно з чемпіонатом міста, пройшла Гімназіада міста Києва серед учнів закладів загальної середньої освіти. Кращі спортсмени були відібрані у збірну команду міста Києва та представлятимуть наше місто на Всеукраїнській Гімназіаді з тхеквондо ВТФ, проведення якої заплановано в Харкові наприкінці квітня поточного року.

Висловлюємо слова вдячності організаторам змагань за розвиток цього виду спорту та заохочення дітей до занять спортом.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів