У Києві відбувся міський етап «Шкільної бадмінтонної ліги» України

623

11 грудня в Києві відбувся ІІ відбірковий етап змагань Чемпіонату України «Шкільна бадмінтонна ліга». Міський етап було проведено на базі спортивного комплексу Kyiv Racket Sports Park серед шкільних команд, до складу яких входили учні 2009 року народження і молодші. Участь в змаганнях взяли 4 команди, що представляли три заклади загальної середньої освіти м.Києва: Приватний заклад загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Гімназія А+» ТОВ «Академія сучасної освіти», Спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 137 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови та Спеціалізовану школу №47 імені А.С.Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов.

Серед учасників були як юні професійні бадмінтоністи так і початківці, адже за регламентом цих комплексних змагань, розроблених Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерацією бадмінтону України, до складу команди повинні входити юнаки та дівчата, що навчаються і представляють один і той же заклад освіти. Адже варіативний модуль «Бадмінтон» отримав гриф Міністерства освіти і науки України і є складовою навчальної програми з фізичної культури для 5-9 класів. То ж популяризація даного виду спорту, ознайомлення з ним і залучення якомога більшої кількості школярів до занять бадмінтоном є однією з цілей проведення змагань Чемпіонату України «Шкільна бадмінтонна ліга».

У 2021 році ці змагання відбуваються вперше. Тому наші юні учасники з захватом і цікавістю взяли участь у відбірковому етапі, а також з невеликим хвилюванням і відповідальністю, бо  команди, що стануть чемпіонами і срібними призерами відбіркового міського етапу, отримують право представляти м.Київ на Всеукраїнському фіналі Шкільної бадмінтонної ліги, що вже 17-19 грудня відбудеться в Києві.

Під час урочистого відкриття змагань юних спортсменів привітали і побажали успішної боротьби і перемог керівник відокремленого підрозділу Федерації бадмінтону України в м.Києві Олексій Деревянко та представниця Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Оксана В’яла. Протягом декількох годин тривали відбіркові змагання між командами, де переможець визначався в комплексному заліку за результатами виступів учасників кожної команди в одиночній (дівчата, юнаки) та змішаній категоріях. У підсумку місця між командами розподілились таким чином: золоті нагороди вибороли учні команди-1 СШ №47 імені А.С. Макаренка Нгуен Поліна і Покрасен Роман, а срібні нагороди здобули учні СШ № 137 м. Києва – Фесенко Владислава і Деревянко Володимир. Саме ці команди представлять столицю на фінальному етапі Шкільної бадмінтонної ліги України.

Бронзові нагороди вибороли учні команди-2 СШ №47 імені А.С. Макаренка Індюхова Марія і Сидоренко Глеб, а почесне 4 місце посіла команда ЗЗСО «Гімназія А+» Академії сучасної освіти – Валюшко Мілана і Матвейчук Іван.

Спортивне свято Шкільної бадмінтонної ліги Києва завершилось яскравим нагородженням всіх учасників змагань. Кожен отримав дипломи Київського міського відділення КФВС МОН, чудові дитячі книжки і щорічники від Федерації бадмінтону України, а також медалі і тематичні кубки завчасно приготовлені для переможців і призерів змагань керівником ВП ФБУ в м.Києві Олексієм Деревянко. Крім того, золоті і срібні призери змагань отримали набори для тренувань і гри в бадмінтон для своїх шкіл, щоб мати змогу якомога краще підготуватися до виступу на фінальному етапі Чемпіонату України «Шкільна бадмінтонна ліга» і популяризувати бадмінтон серед своїх однолітків.

Щиро вітаємо всіх учасників! Дякуємо вчителям фізичної культури і тренерам за підготовку команд до змагань! Сподіваємось, що з кожним роком кількість команд-учасниць відбіркових змагань Шкільної бадмінтонної ліги буде лише зростати, а варіативний модуль «Бадмінтон» набиратиме з кожним роком все більшої популярності серед учнів закладів загальної середньої освіти м.Києва! І звичайно ж, ми бажаємо успішних виступів і перемог нашим командам на фіналі Чемпіонату України «Шкільна бадмінтонна ліга», що вже незабаром відбудеться у Києві.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів