У Києві відбувся відбірковий етап Чемпіонату України з боксу – Чемпіонат Києва пам’яті В.Г.Богуславського

458

Впродовж 11-13 березня на базі спорткомплексу Київського національного університету будівництва і архітектури тривав Чемпіонат міста Києва з боксу серед студентів, присвячений пам’яті заслуженого тренера України В.Г. Богуславського. Турнір організовано і проведено Київською міською організацією Федерації боксу України за участі Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Змагання проводились за умови забезпеченням всіх санітарних норм, учасники дотримувались графіку проведення змагань згідно регламенту. Після попередніх та півфінальних боїв, які тривали впродовж двох днів, визначились фіналісти, які вже 13 березня боролися за звання кращих боксерів столиці. Майже три десятки найсильніших молодих боксерів міста Києва змагалися за звання найсильніших у 15-ти вагових категоріях.

1-е командне місце серед закладів вищої освіти здобув Національний університет фізичного виховання та спорту України.

Під час нагородження спортсменів були присутні ректор КНУБА, президент Спортивної студентської спілки м. Києва професор Петро Куліков, начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник та генеральний секретар КМО Федерації боксу України Олександр Негода.

Кубок за волю до перемоги від Київського міського відділення КФВС МОН України – отримав Павло Затхей студент Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Вітаємо переможців столичного чемпіонату та бажаємо безкомпромісних перемог на фінальних змаганнях чемпіонату України, який відбудеться в Полтаві в квітні місяці.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів