У Києві відбувся Всеукраїнський гранд-фінал Cool Games

390

Минулий тиждень столиця приймала гостей – впродовж 23-26 січня учні закладів загальної середньої освіти з усіх куточків України змагалися за звання найспритніших у естафетах V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games». Захід проводився на базі ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України».

Cool Games – інноваційний український проєкт, започаткований у 2018 році Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і Українською федерацією учнівського спорту з метою залучення учнівської молоді  до рухової активності та створенню цікавих і яскравих уроків фізичної культури, що з кожним роком набуває все більшої популярності. Цьогоріч ці запальні естафети провояться уже вп’яте.

480 учнів та учениць із закладів загальної середньої освіти з усієї України змагалися у трьох вікових дивізіонах: 9-10 років, 11-13 років та 14-16 років. А суддівство змагань забезпечували 75 суддів – вчителі фізичної культури з кожного регіону України. Також для учасників проводились пізнавальні заходи – уроки «Цікава хімія», «Цікава фізика» та майстер-класи з нейрографіки, Art&Craft, Paper Craft, малювання піною.

Київ представляли команди Спеціалізованої школи І ступеня №327 Дніпровського району м. Києва – І віковий дивізіон, керівник Кощій Олександр, та дві команди ІІ та ІІІ вікових дивізіонів – вихованці НВК «Домінанта» Дніпровського району м. Києва, керівник Балась Максим та Чуняк Світлана.

Впродовж 24 та 25 січня команди змагалися у відбіркових змаганнях виборюючи місця у Гранд-фіналі, що відбувся 26 січня.

Під час урочистого відкриття учасників вітали голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Вадим Стеценко, президент Української федерації учнівського спорту – Роман Греба, Народна депутатка України – Ольга Саладуха, чемпіонка світу, бронзова призерка Олімпійських ігор, триразова чемпіонка Європи у потрійному стрибку та Іоланта Хропач – генеральна секретарка Федерації легкої атлетики України.

Перед початком фінальних стартів всі учасники за сумною традицією вшанували пам’ять Захисників України, що стоять на варті світлого майбутнього наших дітей, адже і той тиждень не обійшовся без ворожих підступних атак та повітряних тривог.

Під час Гранд-фіналу, в перервах між естафетами, учасники презентували свої регіони неймовірними, захоплюючими та, у більшості випадків, щемливими перформансами, які уособлювали кожен регіон та несли патріотичні посили та вдячність Захисникам України.

В запеклій боротьбі були визначені переможці та призери змагань. Цьогоріч киянам трішки не вистачило спритності, щоб всі команди Києва пройшли до фіналу. Команда молодшого вікового дивізіону (СШ № 327) не пройшла до фінальних змагань, а старша команда НВК «Домінанта» поступилися в останньому відбірковому етапі. Команда ж ІІ вікового дивізіону, з властивим «домінантським» азартом, потрапивши до фіналу, чисто виконувала всі завдання, але на останній фінальній естафеті поступилася кількома долями секунди чернівчанам, та виборола срібні нагороди Гранд-фіналу.

Ми щиро пишаємося нашими командами, вони неймовірні молодці!

Дякуємо тренерам Олександру Кощію, Максиму Баласю та Світлані Чуняк за наполегливу працю та чудові дитячі емоції в такий непростий час.

Висловлюємо слова вдячності організаторам за гарне свято та адміністрації коледжу за гостинність.

Все буде COOL!!!

Слава Героям!

Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів